Activiteiten

Komende dagen

6 april 2020
  • Yoga De Andere Kracht

    6 april 2020  08:45 - 10:15
    Vergaderzaal 1 en 2 845/1015

  • Vrouwen Beweging Zijtaart 9.00/10.00

    6 april 2020  09:00 - 10:00
    Gymzaal, laatste maandag v.d. maand KTF ER

  • Paaseieren

    6 april 2020  09:00 - 09:30

  • Probus 1000/1400

    6 april 2020  10:00 - 14:00
    GAAT NIET DOOR

  • KBO Onderonsje 1000/1100

    6 april 2020  10:00 - 11:00
    GAAT NIET DOOR

  • Probus

    6 april 2020  11:00 - 14:00
    GAAT NIET DOOR

  • KBO Kaarten

    6 april 2020  13:00 - 17:00
    Ontmoetingszaal

  • Edith Stein Groep 3-4-5/6

    6 april 2020  13:15 - 15:45
    Gymzaal

  • Dansmariekes Paars 18.00/19.00

    6 april 2020  18:00 - 19:00
    Evenementenzaal

  • Dansmariekes Groen 19.00/20.00

    6 april 2020  19:00 - 20:00
    Evenementenzaal

  • Muziekles 19.50/20.10

    6 april 2020  19:50 - 20:10
    Vergaderzaal Remco Spierings

  • Bestuursvergadering Dorpshuis

    6 april 2020  20:00 - 22:30
    Vergaderzaal

  • Old Swing Band 20.15/22.15

    6 april 2020  20:15 - 22:15
    Evenementenzaal 20.15 KTF bar

  • Volleybalclub De Nettenklappers 2030/2200

    6 april 2020  20:30 - 22:00
    Gymzaal

7 april 2020
  • Yoga, Gerda v.d. Horst

    7 april 2020  09:00 - 10:15
    Vergaderzaal 1 en 2, 900/1015, KTF laatse dinsdag van de maand

  • Seniorenkoor 9.30/10.30

    7 april 2020  09:30 - 10:30
    Evenementenzaal, KTF ER ontmoetingszaal

  • Eetpunt 1130/1300

    7 april 2020  11:30 - 13:00
    Ontmoetingszaal

  • KBO competitie biljarten/kaarten

    7 april 2020  13:00 - 17:00
    Ontmoetingszaal

  • Jeu de Boule 1330/1600

    7 april 2020  13:30 - 16:00
    Buiten

  • Bibliotheek 1345/1515

    7 april 2020  13:45 - 15:15
    Bibliotheek

  • Line Dance 14.00/16.00

    7 april 2020  14:00 - 16:00
    Evenementenzaal

  • Edith Stein Groep 7/8

    7 april 2020  14:45 - 15:30
    Gymzaal

  • Beat It 15.45/19.15

    7 april 2020  15:45 - 19:15
    Podiumzaal/speelzaal

  • Muziekles 17.00/20.45

    7 april 2020  17:00 - 20:45
    Muzieklokaal Peter de Hoop

  • Bibliotheek 1800/1900

    7 april 2020  18:00 - 19:00
    Bibliotheek

  • Edith Stein school bijeenkomst 1800/2200

    7 april 2020  18:00 - 22:00
    GAAT NIET DOOR

  • Muziek=Cool 1800/20.00

    7 april 2020  18:00 - 20:00
    Alleen gymzaal

  • Muziekles 18.15-20.05

    7 april 2020  18:15 - 20:05
    Vergaderzaal Remco Spierings

  • Beat It 19.30/21.00

    7 april 2020  19:30 - 21:00
    Slagwerkgroep Podium/speelzaal

  • Bridgeclub 1930/2230

    7 april 2020  19:30 - 22:30
    Ontmoetingszaal

  • Dansmariekes Zwart 1930/2030

    7 april 2020  19:30 - 20:30
    Evenementenzaal

  • Communiegroep St. Lambertus

    7 april 2020  20:00 - 22:00
    Vergaderzaal 12 pers. KT OR, beamer/scherm

  • Repetitie Blaaskapel De Boemelaars

    7 april 2020  21:00 - 22:30
    Evenementenzaal 2100/2230

  • KPJ Veteranen mannen

    7 april 2020  21:00 - 22:00
    Gymzaal 2100/2200

Maandoverzicht

april 2020

ma di wo do vr za zo
1
  • Ons Welzijn 900/1000
  • Edith Stein Groep 4-5/6
  • Muziekles 12.05-13.15
  • Beat It Drumles 12.05/12.25
  • KBO kienen/keezen/vrij biljarten
  • KBO computercursus 1330/1600
  • Dansmariekes Roze 19.00/20.00
  • Muziekvereniging St. Cecilia EHBO 20.00-22.00
  • Ons Sportclubke 20.00/21.00
  • Vrouwenbeweging Zijtaart 20.00/21.00
  • Bestuursvergadering Dorpsraad
  • Theatergroep Klik 20.15/22.15
  • KPJ Veteranen vrouwen 2100/2200
2
  • Prikdienst 800/845
  • Wandelclubke KTF ER ong. 5 pers.
  • Eetpunt 1130/1300
  • KBO competitie biljarten en kaarten
  • Edith Stein Groep3-7/8
  • Muziekles saxofoon 14.30/16.30
  • Majoretten C 1800/1900
  • Majoretten B 1815/1915
  • Bibliotheek 1800/1900
  • Majoretten A 1930/2030
  • Koor Vivace
3
  • KBO Bridge 1300/1700
  • EGZ, competitie Keezen 20.00/23.00
4
5
6
  • Yoga De Andere Kracht
  • Vrouwen Beweging Zijtaart 9.00/10.00
  • Paaseieren
  • Probus 1000/1400
  • KBO Onderonsje 1000/1100
  • Probus
  • KBO Kaarten
  • Edith Stein Groep 3-4-5/6
  • Dansmariekes Paars 18.00/19.00
  • Dansmariekes Groen 19.00/20.00
  • Muziekles 19.50/20.10
  • Bestuursvergadering Dorpshuis
  • Old Swing Band 20.15/22.15
  • Volleybalclub De Nettenklappers 2030/2200
7
  • Yoga, Gerda v.d. Horst
  • Seniorenkoor 9.30/10.30
  • Eetpunt 1130/1300
  • KBO competitie biljarten/kaarten
  • Jeu de Boule 1330/1600
  • Bibliotheek 1345/1515
  • Line Dance 14.00/16.00
  • Edith Stein Groep 7/8
  • Beat It 15.45/19.15
  • Muziekles 17.00/20.45
  • Bibliotheek 1800/1900
  • Edith Stein school bijeenkomst 1800/2200
  • Muziek=Cool 1800/20.00
  • Muziekles 18.15-20.05
  • Beat It 19.30/21.00
  • Bridgeclub 1930/2230
  • Dansmariekes Zwart 1930/2030
  • Communiegroep St. Lambertus
  • Repetitie Blaaskapel De Boemelaars
  • KPJ Veteranen mannen
8
  • Ons Welzijn 900/1000
  • Edith Stein Groep 4-5/6
  • Muziekles 12.05-13.15
  • Beat It Drumles 12.05/12.25
  • KBO Algemene Ledenvergadering
  • Dansmariekes Roze 19.00/20.00
  • Ons Sportclubke 20.00/21.00
  • Openbare vergadering Dorpsraad
  • Vrouwenbeweging Zijtaart 20.00/21.00
  • Theatergroep Klik 20.15/22.15
  • KPJ Veteranen vrouwen 2100/2200
9
  • Prikdienst 800/845
  • Wandelclubke KTF ER ong. 5 pers.
  • KBO bloemschikken 900/1200 1300/1600
  • Eetpunt 1130/1300
  • Keuring toestellen gymzaal
  • KBO competitie biljarten en kaarten
  • Edith Stein Groep3-7/8
  • Muziekles saxofoon 14.30/16.30
  • Majoretten C 1800/1900
  • Majoretten B 1815/1915
  • Bibliotheek 1800/1900
  • Gitaarclub Pizzicato 1930/2045/2130
  • Majoretten A 1930/2030
  • Koor Vivace
10
  • Goede Vrijdag
  • KBO Bridge 1300/1700
11
12
  • Eerste Paasdag
13
  • Tweede Paasdag
  • Muziekles 19.50/20.10
14
  • Optie Koning Willem I
  • Yoga, Gerda v.d. Horst
  • Seniorenkoor 9.30/10.30
  • Eetpunt 1130/1300
  • KBO competitie biljarten/kaarten
  • Jeu de Boule 1330/1600
  • Bibliotheek 1345/1515
  • Line Dance 14.00/16.00
  • Edith Stein Groep 7/8
  • Beat It 15.45/19.15
  • Muziekles 17.00/20.45
  • Bibliotheek 1800/1900
  • Muziekles 18.15-20.05
  • Jong Nederland 1830/2000
  • Beat It 19.30/21.00
  • Bridgeclub 1930/2230
  • Dansmariekes Zwart 1930/2030
  • Muziekvereniging St. Cecilia 2000/2230
  • KPJ Veteranen mannen
15
  • Ons Welzijn 900/1000
  • Edith Stein Groep 4-5/6
  • Muziekles 12.05-13.15
  • Beat It Drumles 12.05/12.25
  • KBO kienen/keezen/vrij biljarten
  • Samen aan Tafel 17.30/19.00
  • Dansmariekes Roze 19.00/20.00
  • Ons Sportclubke 20.00/21.00
  • Bijeenkomst vrijwilliger en gebruikers
  • Vrouwenbeweging Zijtaart 20.00/21.00
  • Theatergroep Klik 20.15/22.15
  • KPJ Veteranen vrouwen 2100/2200
16
  • Prikdienst 800/845
  • Wandelclubke KTF ER ong. 5 pers.
  • Eetpunt 1130/1300
  • KBO competitie biljarten en kaarten
  • Edith Stein Groep3-7/8
  • Muziekles saxofoon 14.30/16.30
  • Majoretten C 1800/1900
  • Majoretten B 1815/1915
  • KBO onderonsje
  • Bibliotheek 1800/1900
  • Majoretten A 1930/2030
  • Koor Vivace
17
  • Edith Stein, Koningspelen 900/1200
  • KBO Bridge 1300/1700
  • Zijtaartse kampioenschap keezen ZES 18.30-22.30
18
19
20
  • Yoga De Andere Kracht
  • Vrouwen Beweging Zijtaart 9.00/10.00
  • Probus
  • Probus
  • Regiobiljart Zijtaart-Breugel 13.00/17.00
  • KBO Kaarten
  • Edith Stein Groep 3-4-5/6
  • Dansmariekes Paars 18.00/19.00
  • Dansmariekes Groen 19.00/20.00
  • Muziekles 19.50/20.10
  • Old Swing Band 20.15/22.15
  • Volleybalclub De Nettenklappers 2030/2200
21
  • Yoga, Gerda v.d. Horst
  • Seniorenkoor 9.30/10.30
  • Eetpunt 1130/1300
  • KBO competitie biljarten/kaarten
  • Jeu de Boule 1330/1600
  • Bibliotheek 1345/1515
  • Line Dance 14.00/16.00
  • Edith Stein Groep 7/8
  • Beat It 15.45/19.15
  • Muziekles 17.00/20.45
  • Bibliotheek 1800/1900
  • Muziekles 18.15-20.05
  • Beat It 19.30/21.00
  • Bridgeclub 1930/2230
  • Dansmariekes Zwart 1930/2030
  • Repetitie Blaaskapel De Boemelaars
  • KPJ Veteranen mannen
22
  • Edith Stein Groep 4-5/6
  • Muziekles 12.05-13.15
  • Beat It Drumles 12.05/12.25
  • KBO kienen/keezen/vrij biljarten
  • Dansmariekes Roze 19.00/20.00
  • Ons Sportclubke 20.00/21.00
  • Vrouwenbeweging Zijtaart 20.00/21.00
  • Theatergroep Klik 20.15/22.15
  • KPJ Veteranen vrouwen 2100/2200
23
  • Prikdienst 800/845
  • Wandelclubke KTF ER ong. 5 pers.
  • Eetpunt 1130/1300
  • KBO competitie biljarten en kaarten
  • Edith Stein Groep3-7/8
  • Muziekles saxofoon 14.30/16.30
  • Majoretten C 1800/1900
  • Majoretten B 1815/1915
  • Bibliotheek 1800/1900
  • Majoretten A 1930/2030
  • Koor Vivace
24
  • KBO Bridge 1300/1700
25
  • Meivakantie 25-4/3-5
26
  • Meivakantie 25-4/3-5
27
  • Koningsdag
  • Meivakantie 25-4/3-5
  • EGZ Koningsdag, bij slecht weer
28
  • Yoga, Gerda v.d. Horst
  • Seniorenkoor 9.30/10.30
  • Meivakantie 25-4/3-5
  • Eetpunt 1130/1300
  • KBO competitie biljarten/kaarten
  • Jeu de Boule 1330/1600
  • Bibliotheek 1345/1515
  • Line Dance 14.00/16.00
  • Edith Stein Groep 7/8
  • Beat It 15.45/19.15
  • Muziekles 17.00/20.45
  • Bibliotheek 1800/1900
  • Muziekles 18.15-20.05
  • Beat It 19.30/21.00
  • Bridgeclub 1930/2230
  • Dansmariekes Zwart 1930/2030
  • KPJ Veteranen mannen
29
  • Meivakantie 25-4/3-5
  • Edith Stein Groep 4-5/6
  • Muziekles 12.05-13.15
  • Beat It Drumles 12.05/12.25
  • KBO kienen/keezen/vrij biljarten
  • Dansmariekes Roze 19.00/20.00
  • Ons Sportclubke 20.00/21.00
  • Vrouwenbeweging Zijtaart 20.00/21.00
  • Theatergroep Klik 20.15/22.15
  • CV De Reigers ALV 2030/2230
  • KPJ Veteranen vrouwen 2100/2200
30
  • Prikdienst 800/845
  • Wandelclubke KTF ER ong. 5 pers.
  • Meivakantie 25-4/3-5
  • Eetpunt 1130/1300
  • KBO competitie biljarten en kaarten
  • Edith Stein Groep3-7/8
  • Muziekles saxofoon 14.30/16.30
  • Majoretten C 1800/1900
  • Majoretten B 1815/1915
  • Bibliotheek 1800/1900
  • Majoretten A 1930/2030
  • Koor Vivace

Dorpsklets 2019

Na de succesvolle en hilarische edities van 2015 en 2017 is het ook dit jaar weer tijd voor een gezellige avond vol humor en lachbuien. Het bestuur van het Dorpshuis Zijtaart is trots dat zij een zestal bekende tonproaters heeft weten te strikken voor een avondvullend programma.

Dit gebeurt op zaterdag 19 oktober 2019 in ons Dorpshuis. Toegangskaarten zijn te bestellen via het bestelformulier op deze pagina, of kunnen telefonisch besteld worden bij de beheerder van het dorpshuis (0413-366679 / 06-52351158) of kunnen gekocht worden in het Dorpshuis, Pastoor Clercxstraat 50 in Zijtaart of bij het UITpunt in Veghel. De entreeprijs bedraagt € 15,00 per persoon.

BZB en Muziekvereniging Sint-Cecilia Zijtaart

Het bestuur van Dorpshuis Zijtaart kan met trots melden, dat dit jaar BZB naar Zijtaart komt voor een gezamenlijk optreden met de muzikanten van Muziekvereniging Sint-Cecilia.

Dit gebeurt op zaterdag 22 september in het Dorpshuis. Toegangskaarten zijn te bestellen via dit formulier of kunnen telefonisch besteld worden bij de beheerder van het dorpshuis (0413-366679 / 06-52351158) of kunnen gekocht worden in het Dorpshuis, Pastoor Clercxstraat 50 in Zijtaart of bij het UITpunt in Veghel. Voor staanplaatsen is de entreeprijs € 15,00; voor zitplaatsen is dat € 17,50.

Met BZB en Muziekvereniging Sint-Cecilia op het podium belooft het een muzikaal spektakel te worden!

Velden met een * zijn verplicht

Scroll to top