Agenda

Dorpsklets 2019

Na de succesvolle en hilarische edities van 2015 en 2017 is het ook dit jaar weer tijd voor een gezellige avond vol humor en lachbuien. Het bestuur van het Dorpshuis Zijtaart is trots dat zij een zestal bekende tonproaters heeft weten te strikken voor een avondvullend programma.

Dit gebeurt op zaterdag 19 oktober 2019 in ons Dorpshuis. Toegangskaarten zijn te bestellen via het bestelformulier op deze pagina, of kunnen telefonisch besteld worden bij de beheerder van het dorpshuis (0413-366679 / 06-52351158) of kunnen gekocht worden in het Dorpshuis, Pastoor Clercxstraat 50 in Zijtaart of bij het UITpunt in Veghel. De entreeprijs bedraagt € 15,00 per persoon.

BZB en Muziekvereniging Sint-Cecilia Zijtaart

Het bestuur van Dorpshuis Zijtaart kan met trots melden, dat dit jaar BZB naar Zijtaart komt voor een gezamenlijk optreden met de muzikanten van Muziekvereniging Sint-Cecilia.

Dit gebeurt op zaterdag 22 september in het Dorpshuis. Toegangskaarten zijn te bestellen via dit formulier of kunnen telefonisch besteld worden bij de beheerder van het dorpshuis (0413-366679 / 06-52351158) of kunnen gekocht worden in het Dorpshuis, Pastoor Clercxstraat 50 in Zijtaart of bij het UITpunt in Veghel. Voor staanplaatsen is de entreeprijs € 15,00; voor zitplaatsen is dat € 17,50.

Met BZB en Muziekvereniging Sint-Cecilia op het podium belooft het een muzikaal spektakel te worden!

Velden met een * zijn verplicht

Komende dagen

8 februari 2023
  • Ons Welzijn ouderengym 9.00/10.00

    8 februari 2023  09:00 - 10:00
    Gymzaal (KTF ER)

  • KBO Kienen/Vrij biljarten 1300/1700

    8 februari 2023  13:00 - 17:00
    Ontmoetingszaal

  • EGZ Kinderatelier 14.00/16.00

    8 februari 2023  14:00 - 16:00
    Evenementenzaal

  • Remco Spierings Muziekles 14.20/16.00

    8 februari 2023  14:20 - 16:00
    Vergaderzaal

  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45

    8 februari 2023  18:30 - 20:00
    Gymzaal

  • Dansmariekes Roze 19.00/20.00

    8 februari 2023  19:00 - 20:00
    Evenementenzaal

  • Parochieel Gemengd koor St. Cecilia 19.30/21.00

    8 februari 2023  19:30 - 21:00
    Vergaderzaal 1-2

  • Blaasorkest 19.30/21.30

    8 februari 2023  19:30 - 21:30
    Muziekruimte (KFT ER)

  • Actief 50+ sporten 20.00/21.00

    8 februari 2023  20:00 - 21:00
    Gymzaal (laatste woensdag van de maand KTF ER

  • Ons Sportclubke 20.00/21.00

    8 februari 2023  20:00 - 21:00
    Podium/speelzaal

  • Theatergroep Klik 2015/2215

    8 februari 2023  20:15 - 22:15
    Evenementenzaal

9 februari 2023
  • Edith Stein School groep 4-5 8.30/9.15

    9 februari 2023  08:30 - 09:15
    Gymzaal

  • Wandelclubke KTF/ER

    9 februari 2023  09:00 - 10:00
    Buiten wandelen

  • Edith Stein School groep 5-6 9.15/10.00

    9 februari 2023  09:15 - 10:00
    Gymzaal

  • Edith Stein School groep 7 10.30/11.15

    9 februari 2023  10:30 - 11:15
    Gymzaal

  • Edith Stein School groep 8 11.15/12.00

    9 februari 2023  11:15 - 12:00
    Gymzaal

  • Edith Stein School groep 3 13.00/13.45

    9 februari 2023  13:00 - 13:45
    Gymzaal

  • Actief 50+ biljarten/kaarten 1300/1700

    9 februari 2023  13:00 - 17:00
    Ontmoetingszaal

  • Jo Hennen Muziekles 13.25/16.45

    9 februari 2023  13:25 - 16:45
    Muziekruimte openen vóór 13.00 uur

  • Majoretten B-team 18.00/19.00

    9 februari 2023  18:00 - 19:00
    Gymzaal

  • Majoretten E-team 18.00/18.45

    9 februari 2023  18:00 - 18:45
    Podiumzaal

  • Bibliotheek 18.00/19.30 uur

    9 februari 2023  18:00 - 19:30
    Bibliotheek

  • Majoretten C-team18.00/19.00

    9 februari 2023  18:00 - 19:00
    Evenementenzaal

  • Majoretten D-team 18.30/19.30

    9 februari 2023  18:30 - 19:30
    Speelzaal

  • Majoretten A-team 1930/20.30

    9 februari 2023  19:30 - 20:30
    Gymzaal

  • Koor Vivace 20.00/21.45

    9 februari 2023  20:00 - 21:45
    Podiumzaal (21.15 KT)

  • Fluitensemble 20.00/22.00

    9 februari 2023  20:00 - 22:00
    Muziekruimte

  • KPJ veteranen 20.30/21.30

    9 februari 2023  20:30 - 21:30
    Gymzaal

10 februari 2023
  • Actief 50+ Cursus internetbankieren met tablet en I-Phone 9.30/11.30

    10 februari 2023  09:30 - 11:30
    Muziekruimte

  • Eetpunt 12.00/13.00

    10 februari 2023  12:00 - 13:00
    Ontmoetingszaal

  • Bridge 13.00/17.00

    10 februari 2023  13:00 - 17:00
    Ontmoetingszaal

  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45

    10 februari 2023  18:30 - 20:00
    Gymzaal

11 februari 2023
  • EHBO cursus 9.00/15.00

    11 februari 2023  09:00 - 15:00
    Ontmoetingszaal

  • EHBO herhalingscursus 9.00/13.00 uur

    11 februari 2023  09:00 - 13:00
    Ontmoetingszaal

  • CV de Reigers Guppiedans 10.00/11.00

    11 februari 2023  10:00 - 11:00
    Evenementenzaal

Maandoverzicht

februari 2023

ma di wo do vr za zo
1
  • Ons Welzijn ouderengym 9.00/10.00
  • Actief 50+ algemene ledenvergadering 1300/1700
  • Thomashuis Erp 14.00/15.00
  • Remco Spierings Muziekles 14.20/16.00
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
  • Dansmariekes Roze 19.00/20.00
  • Actief 50+ algemene ledenvergadering 19.00/22.00
  • Parochieel Gemengd koor St. Cecilia 19.30/21.00
  • Blaasorkest 19.30/21.30
  • Actief 50+ sporten 20.00/21.00
  • Ons Sportclubke 20.00/21.00
  • Theatergroep Klik 2015/2215
2
  • Edith Stein School groep 4-5 8.30/9.15
  • Wandelclubke KTF/ER
  • Edith Stein School groep 5-6 9.15/10.00
  • Edith Stein School groep 7 10.30/11.15
  • Edith Stein School groep 8 11.15/12.00
  • Edith Stein School groep 3 13.00/13.45
  • Actief 50+ biljarten/kaarten 1300/1700
  • Jo Hennen Muziekles 13.25/16.45
  • Gitaarclub Pizzicato jeugd 17.45/18.30 uur
  • Majoretten B-team 18.00/19.00
  • Majoretten E-team 18.00/18.45
  • Bibliotheek 18.00/19.30 uur
  • Majoretten C-team18.00/19.00
  • Majoretten D-team 18.30/19.30
  • Gitaarclub Pizzicato 19.30/21.30
  • Majoretten A-team 1930/20.30
  • Koor Vivace 20.00/21.45
  • Fluitensemble 20.00/22.00
  • KPJ veteranen 20.30/21.30
3
  • Actief 50+ Cursus 9.30/11.30
  • Eetpunt 12.00/13.00
  • Bridge 13.00/17.00
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
  • Competitie Keezen ZES 19.00/23.00
4
  • EHBO cursus 9.00/15.00
  • CV de Reigers Guppiedans 10.00/11.00
  • Koordag Canta Libre 10.00/16.00
  • Marion Toonen, kinderfeestje
5
6
  • Yoga 8.45/10.15
  • Actief 50+ sporten 9.00/10.00
  • Beat It Slagwerk (leerlingen)
  • KPJ Vrouwen 15.00/15.45
  • Dansmariekes Paars 18.00/19.00
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
  • Werkgroep Gedeeld Vervoer Zijtaart 19.00/21.30
  • Canta Libre 20.00-22.00
  • De Nettenklappers 20.00-21.30
  • Old Swing Band 20.15/22.15 uur
  • Toneelvereniging repetitie
7
  • Yoga Gerda v.d. Horst 9.00/10.15
  • Edith Stein School groep 3 9.15/10.00
  • Seniorenkoor De Vrolijke Zangers 10.00/11.00
  • Edith Stein School groep 5-6 10.30-11.15
  • Edith Stein School groep 4-5 11.15/12.00
  • Eetpunt 12.00/13.00
  • Bibliotheek 12.30-14.00
  • Edith Stein School groep 8 12.30/13.15
  • KBO biljarten/kaarten 1300/1700
  • Edith Stein School groep 7 13.15/14.00
  • Jeu de Boule 1330/1600
  • Beat It jeugdslagwerkgroep 14.05/14.50
  • Beat It 14.50/17.50
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
  • Remco Spierings Muziekles 19.00/19.40
  • Actief 50+ Spelletjesavond 19.30/22.30
  • Muziekvereniging Slagwerkgroep 19.30/21.00
  • Trimclub 20.00/21.00 uur
  • CV De Reigers R11+bestuur
  • Blaaskapel De Boemelaars 2100/2230
8
  • Ons Welzijn ouderengym 9.00/10.00
  • KBO Kienen/Vrij biljarten 1300/1700
  • EGZ Kinderatelier 14.00/16.00
  • Remco Spierings Muziekles 14.20/16.00
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
  • Dansmariekes Roze 19.00/20.00
  • Parochieel Gemengd koor St. Cecilia 19.30/21.00
  • Blaasorkest 19.30/21.30
  • Actief 50+ sporten 20.00/21.00
  • Ons Sportclubke 20.00/21.00
  • Theatergroep Klik 2015/2215
9
  • Edith Stein School groep 4-5 8.30/9.15
  • Wandelclubke KTF/ER
  • Edith Stein School groep 5-6 9.15/10.00
  • Edith Stein School groep 7 10.30/11.15
  • Edith Stein School groep 8 11.15/12.00
  • Edith Stein School groep 3 13.00/13.45
  • Actief 50+ biljarten/kaarten 1300/1700
  • Jo Hennen Muziekles 13.25/16.45
  • Majoretten B-team 18.00/19.00
  • Majoretten E-team 18.00/18.45
  • Bibliotheek 18.00/19.30 uur
  • Majoretten C-team18.00/19.00
  • Majoretten D-team 18.30/19.30
  • Majoretten A-team 1930/20.30
  • Koor Vivace 20.00/21.45
  • Fluitensemble 20.00/22.00
  • KPJ veteranen 20.30/21.30
10
  • Actief 50+ Cursus internetbankieren met tablet en I-Phone 9.30/11.30
  • Eetpunt 12.00/13.00
  • Bridge 13.00/17.00
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
11
  • EHBO cursus 9.00/15.00
  • EHBO herhalingscursus 9.00/13.00 uur
  • CV de Reigers Guppiedans 10.00/11.00
12
  • Muziekvereniging St. Cecilia Majorettes 9.30/11.15
13
  • Yoga 8.45/10.15
  • Actief 50+ sporten 9.00/10.00
  • Actief 50+ Onderonsje Osteopathie 10.00/11.00
  • KBO regiobiljart 13.30/17.00 uur Zijtaart - St. Oedenrode (B)
  • Beat It Slagwerk (leerlingen)
  • KPJ Vrouwen 15.00/15.45
  • Dansmariekes Paars 18.00/19.00
  • Jeugdopleidingsorkest en fanfareorkest Muziekvereniging St. Cecilia
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
  • Canta Libre 20.00-22.00
  • De Nettenklappers 20.00-21.30
  • Old Swing Band 20.15/22.15 uur
  • Toneelvereniging repetitie
  • Muziekvereniging 21.30/22.30
14
  • VCA 7.30/18.30
  • Yoga Gerda v.d. Horst 9.00/10.15
  • Edith Stein School groep 3 9.15/10.00
  • Seniorenkoor De Vrolijke Zangers 10.00/11.00
  • Edith Stein School groep 5-6 10.30-11.15
  • Edith Stein School groep 4-5 11.15/12.00
  • Eetpunt 12.00/13.00
  • Bibliotheek 12.30-14.00
  • Edith Stein School groep 8 12.30/13.15
  • KBO biljarten/kaarten 1300/1700
  • Edith Stein School groep 7 13.15/14.00
  • Jeu de Boule 1330/1600
  • Beat It jeugdslagwerkgroep 14.05/14.50
  • Beat It 14.50/17.50
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
  • Remco Spierings Muziekles 19.00/19.40
  • Muziekvereniging Slagwerkgroep 19.30/21.00
  • Bestuursvergadering Dorpshuis 20.00/22.00
  • Trimclub 20.00/21.00 uur
  • Muziekkring Veghel 20.00/22.00
15
  • Ons Welzijn ouderengym 9.00/10.00
  • KBO Kienen/Keezen/Vrij biljarten 1300/1700
  • Thomashuis Erp 14.00/15.00
  • Remco Spierings Muziekles 14.20/16.00
  • Samen aan tafel 17.30/19.00
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
  • CV De Reigers 18.00/22.30
  • Dansmariekes Roze 19.00/20.00
  • Parochieel Gemengd koor St. Cecilia 19.30/21.00
  • Blaasorkest 19.30/21.30
  • Actief 50+ sporten 20.00/21.00
  • Ons Sportclubke 20.00/21.00
  • Theatergroep Klik 2015/2215
16
  • CV De Reigers
  • Wandelclubke KTF/ER
  • Gemeente Meierijstad
  • BMI 4-maandelijkse ronde v. Lith
  • Actief 50+ biljarten/kaarten 1300/1700
  • Jo Hennen Muziekles 13.25/16.45
  • Gitaarclub Pizzicato jeugd 17.45/18.30 uur
  • Bibliotheek 18.00/19.30 uur
  • Majoretten 18.00/20.00
  • Gitaarclub Pizzicato 19.30/21.30
  • Koor Vivace 20.00/21.45
  • Fluitensemble 20.00/22.00
  • KPJ veteranen 20.30/21.30
17
  • CV De Reigers
  • Actief 50+ Cursus internetbankieren met tablet en I-Phone 9.30/11.30
  • Eetpunt 12.00/13.00
18
  • Voorjaarsvakantie 18 t/m 26 feb
  • Carnaval
19
  • Voorjaarsvakantie 18 t/m 26 feb
  • Carnaval
20
  • Voorjaarsvakantie 18 t/m 26 feb
  • Carnaval
21
  • Voorjaarsvakantie 18 t/m 26 feb
  • Carnaval
  • Eetpunt 12.00/13.00
  • Actief 50+ Carnavalsmiddag 1300/1700
22
  • Voorjaarsvakantie 18 t/m 26 feb
  • Ons Welzijn ouderengym 9.00/10.00
  • KBO Kienen/Keezen/Vrij biljarten 1300/1700
  • Thomashuis Erp 14.00/15.00
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
  • Blaasorkest 19.30/21.30
  • Actief 50+ sporten 20.00/21.00
  • Theatergroep Klik 2015/2215
23
  • Voorjaarsvakantie 18 t/m 26 feb
  • Wandelclubke KTF/ER
  • Actief 50+ biljarten/kaarten 1300/1700
  • Majoretten B-team 18.00/19.00
  • Majoretten E-team 18.00/18.45
  • Bibliotheek 18.00/19.30 uur
  • Majoretten C-team18.00/19.00
  • Majoretten D-team 18.30/19.30
  • Majoretten A-team 1930/20.30
  • Koor Vivace 20.00/21.45
  • Fluitensemble 20.00/22.00
  • KPJ veteranen 20.30/21.30
24
  • Voorjaarsvakantie 18 t/m 26 feb
  • Eetpunt 12.00/13.00
  • Bridge 13.00/17.00
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
25
  • Voorjaarsvakantie 18 t/m 26 feb
  • Beat It 8.30/12.00
  • EHBO cursus 9.00/15.00
  • Toneelvereniging kaartverkoop 10.30/12.00
26
  • Voorjaarsvakantie 18 t/m 26 feb
27
  • Yoga 8.45/10.15
  • Actief 50+ sporten 9.00/10.00
  • Beat It Slagwerk (leerlingen)
  • KPJ Vrouwen 15.00/15.45
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
  • Canta Libre 20.00-22.00
  • De Nettenklappers 20.00-21.30
  • Old Swing Band 20.15/22.15 uur
  • Toneelvereniging repetitie
28
  • Yoga Gerda v.d. Horst 9.00/10.15
  • Edith Stein School groep 3 9.15/10.00
  • Seniorenkoor De Vrolijke Zangers 10.00/11.00
  • Edith Stein School groep 5-6 10.30-11.15
  • Edith Stein School groep 4-5 11.15/12.00
  • Eetpunt 12.00/13.00
  • Toekomst van Brabant workshop 12.00/16.00
  • Bibliotheek 12.30-14.00
  • Edith Stein School groep 8 12.30/13.15
  • KBO biljarten/kaarten 1300/1700
  • Edith Stein School groep 7 13.15/14.00
  • Jeu de Boule 1330/1600
  • Beat It jeugdslagwerkgroep 14.05/14.50
  • Beat It 14.50/17.50
  • Sportschool Nin-Li 18.45/19.45
  • Remco Spierings Muziekles 19.00/19.40
  • Muziekvereniging Slagwerkgroep 19.30/21.00
  • Trimclub 20.00/21.00 uur
Scroll to top